Huawei Ascend G510 – dane techniczne

Biorąc pod uwagę dane techniczne całkiem korzystnie pod kątem potencjalnego zakupu wypada Huawei Ascend G510, który może pracować w czterech standardach GSM oraz dwóch standardach UMTS. To typowy smartfon, którego działanie opiera się na wydawaniu komend za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 4,5 cala.

Huawei Ascend G510_1

Ów wyświetlacz został wykonany w technologii IPS TFT, a jego rozdzielczość ekranu wynosi 480×854 piksele. Warto zauważyć, że bateria litowo-jonowa ma dość sporą pojemność, która w tym wypadku wynosi 1750 mAh. Wystarczające na potrzeby użytkownika powinno być zastosowanie 4 GB pamięci wewnętrznej.

Huawei Ascend G510_2

Huawei Ascend G510 charakteryzuje się przede wszystkim szybkością działania i niezawodnością, które są cechami szczególnie pożądanymi. Procesor w tym modelu to Qualcomm MSM8225 o szybkości 1,20 GHz. System Android 4.1 pracuje także w oparciu o 512 megabajtów pamięci operacyjnej RAM. Warto podkreślić, iż telefon obsługuje WiFi, pozwala utworzyć własny hotspot WiFi, a także daje możliwość skorzystania z DLNA.

Zobacz oferty tego telefonu.

Comments are closed.